Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

46-letnia kobieta ukradła ze sklepu perfumy o łącznej wartości blisko 700 złotych. Rozdała je w prezencie znajomym

Policjanci zatrzymali 46-letnią mieszkankę Pisza podejrzaną o dokonanie przestępstwa kradzieży perfum w miejscowej drogerii samoobsługowej. Kobieta odwiedzała sklep regularnie. Wykorzystując nieuwagę personelu za każdym razem wynosiła flakon drogich perfum. W ten sposób ukradła trzy opakowania o łącznej wartości blisko 700 złotych. Kobieta powiedziała, że perfumy sprezentowała znajomym. 46-latce grozi teraz kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Piscy kryminalni przedstawili zarzut kradzieży 46-letniej mieszkance Pisza. Kobieta regularnie przychodziła do miejscowej drogerii samoobsługowej, gdzie dokonywała kradzieży drogich perfum. Wykorzystywała przy tym nieuwagę personelu. W sumie 46-latka dokonała kradzieży 3 flakonów o łącznej wartości blisko 700 złotych. Po raz kolejny niezbitym dowodem w sprawie okazał się zapis sklepowego monitoringu.
Z uwagi na to, że mieszkanka Pisza, w krótkich odstępach czasu, działała w ten sam sposób popełniając kilka umyślnych wykroczeń przeciwko mieniu, będzie odpowiadała za popełnienie przestępstwa. Przyznała się do jego popełnienia. Nie potrafiła wytłumaczyć, dlaczego to zrobiła. W rozmowie z policjantami powiedziała, że ostatnią skradzioną perfumę oddała do sklepu, a dwie pozostałe sprezentowała znajomym.
Teraz odpowie za to przed sądem. Grozi jej kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

(as/rj)

Powrót na górę strony