Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spowodowali zagrożenie w ruchu drogowym. Będą tłumaczyś się przed sądem

Każdego dnia policjanci podczas służby na drogach dbają o bezpieczeństwo i porządek w ruchu drogowym. Niestety w tej trudnej pracy jednym z ich głównych przeciwników wciąż są kierowcy, którzy nie stosują się do podstawowych zasad ruchu drogowego. Wobec tak nieodpowiedzialnych osób policjanci nie mają pobłażania.

Tak właśnie stało się wczoraj. Iławscy policjanci zostali poinformowani, że do szpitala stawiły się dwie kobiety, które zostały poszkodowane podczas wypadku drogowego. W trakcie czynności funkcjonariusze iławskiego ruchu drogowego ustalili, że 51-latek kierujący vw doprowadził do zdarzenia drogowego po czym zbiegł z miejsca wypadku pozostawiając ranne pasażerki. Policjanci ustalili, że mężczyzna jechał samochodem pomimo aktywnego zakazu sądowego i cofniętych uprawnień do kierowania. Jedna z pasażerek doznała ogólnych potłuczeń natomiast druga ma złamaną rękę.
Tymczasem w gminie Lubawa 44 – latek kierujący vw skręcając w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu skodą i doprowadził do zderzenia między pojazdami.  Kierujący vw jak i jego pasażer zostali zabrani do szpitala.

(jk/rp)

  • Rozbite auto i służby pracujące na miejscu
  • Rozbite auto i służby pracujące na miejscu
  • Rozbite auto i służby pracujące na miejscu
Powrót na górę strony