Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zrób zdjęcie lub nagraj filmik i weź udział w konkursie w ramach akcji „Nakręć się na pomaganie”

Jeśli zbierasz nakrętki dla 3-letniego Marcela weź udział w konkursie fotograficznym. Zrób zdjęcie lub nagraj krótki filmik pokazujący w jaki sposób włączyłeś się do akcji „Nakręć się na pomaganie” i wyślij je na podany adres. Na zdjęcia i filmiki czekamy do 15 grudnia. Najciekawsze z nich zostaną nagrodzone. Nie zwlekaj i weź udział w konkursie !!!

Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Piszu w ramach akcji „Nakręć się na pomaganie” rozkręconej przez dzielnicowego - asp. Adama Trzonkowskiego. Wystarczy zrobić zdjęcie lub nagrać krótki filmik prezentujący Wasz udział w zbiórce nakrętek dla 3-letniego Marcela Arnisty z Pisza. Następnie fotkę lub filmik należy przesłać e-mailem na adres: anna.szypczynska@pisz.ol.policja.gov.pl dołączając swoje dane: imię i nazwisko, adres, numer telefonu. Na Wasze zdjęcia i filmiki czekamy do 15 grudnia 2020 roku. Trzy najciekawsze prace zostaną nagrodzone.

Uwaga !!!

Udział w konkursie, czyli przesłanie zdjęcia lub filmiku na podany adres, oznacza wyrażenie zgody na publikację wizerunku osoby lub osób znajdujących się na fotografii lub filmiku. Nie zwlekaj i weź udział w konkursie !!!

(asz/kh)

Powrót na górę strony