Daj dobry przykład. Reaguj na hejt. Razem bezpieczniej - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Daj dobry przykład. Reaguj na hejt. Razem bezpieczniej

Hejt jest zjawiskiem, którego bardzo łatwo można stać się ofiarą, jak i sprawcą. Negatywne i agresywne komentarze oraz wrogość ze strony innych, pozornie anonimowych osób, mogą dotknąć nas przede wszystkim w Internecie. Jak się w tedy zachować, gdzie szukać wsparcia i jak go udzielić ofiarom hejtu? Co zrobić, gdy sprawcą jest nasze dziecko? W szukaniu odpowiedzi na te pytania, w ramach realizacji „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018 – 2020” powstał animowany spot kierowany do rodziców młodzieży szkolnej.

Film Film animowany zawierający definicję hejtu oraz przykłady sytuacji, w których dochodzi do jego wystąpienia, a także porady co zrobić, gdy będzie się jego ofiarą lub świadkiem.

Opis filmu: Film animowany zawierający definicję hejtu oraz przykłady sytuacji, w których dochodzi do jego wystąpienia, a także porady co zrobić, gdy będzie się jego ofiarą lub świadkiem.

Pobierz plik Film animowany zawierający definicję hejtu oraz przykłady sytuacji, w których dochodzi do jego wystąpienia, a także porady co zrobić, gdy będzie się jego ofiarą lub świadkiem. (format mp4 - rozmiar 17.54 MB)

(tm)

Powrót na górę strony