Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzeń drogowych - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzeń drogowych

Węgorzewscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej W-650 w miejscowości Trygort. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący Oplem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Fiat. 25-letni kierowca Opla został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Giżycku. 54-latka kierująca Fiatem została przetransportowana helikopterem do Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie. Kętrzyńscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w pobliżu miejskiego kompleksu rekreacyjno-sportowego "Kętrzynianka". Doszło tam do kolizji trzech auta. Jedna osoba z obrażeniami trafiła do szpitala na obserwację.

Węgorzewo:

W środę (24.06.2020r.) o godz. 16:30 oficer dyżurny węgorzewskiej jednostki policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Trygort. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 25-letni kierujący pojazdem marki Opel stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym prawidłowo pojazdem marki Fiat. W wyniku odniesionych obrażeń 25-letni mieszkaniec powiatu węgorzewskiego został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Giżycku, natomiast 54-letnia mieszkanka Węgorzewa została przetransportowana helikopterem do Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Węgorzewscy śledczy zabezpieczyli ślady i pojazdy oraz przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego wypadku.

  • miejsce wypadku

Kętrzyn:

Zderzenie trzech aut przy miejskim kompleksie "Kętrzynianka"
 Teraz funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności zdarzenia.
Wczoraj (24.06.2020) kwadrans po godz. 15:00 na ulicy Szpitalnej przy miejskim kompleksie rekreacyjno-sportowym "Kętrzynianka" doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 36-letni mieszkaniec Kętrzyna  kierujący audi uderzył w tył volkswagena, którego kierująca zatrzymała się aby umożliwić wykonanie manewru skrętu w lewo dla innego pojazdu. 42-letnia kierująca volkswagena w wyniku uderzenia w tył jej pojazdu przez audi, najechała na tył poprzedzającego ją pojazdu, którego kierujący skręcał na parking kompleksu "Kętrzynianka". W wyniku tego zdarzenia 21-letnia pasażerka volkswagena z obrażeniami głowy trafiła do szpitala na obserwację.
Teraz funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności zdarzenia.

(af/ab/rj)