Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

365 dni za znęcanie się, 97 dni za kradzież rozbójniczą i 90 dni za kierowanie w stanie nietrzeźwości – trzech ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości zatrzymanych

Każdego dnia do szczycieńskiej komendy, wpływają nakazy zatrzymania i doprowadzenia do Prokuratury, Aresztu lub Zakładu Karnego, osób poszukiwanych, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Wczoraj, na terenie naszego miasta, szczycieńscy policjanci zatrzymali, trzech mężczyzn, którzy chcieli uniknąć odpowiedzialności za popełnione przestępstwa.

Do zatrzymania pierwszego, doszło wczoraj (04.06.20r.) parę minut po godzinie 7:00. 30-letni mieszkaniec Szczytna poszukiwany był przez miejscowy Sąd Rejonowy. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, gdyż miał do odbycia karę 365 dni pozbawienia wolności, za przestępstwo znęcania się nad osobą najbliższą.

Następnie, o godzinie 15:00 policjanci z referatu patrolowo - interwencyjnego, na terenie miasta, zatrzymali 37-latka. Zgodnie z decyzją sądu miał on do odbycia karę 90 dni za popełnione przestępstwa kradzieży oraz kradzieży rozbójniczej.

Do zatrzymania ostatniego z poszukiwanych, tej doby, doszło przed godziną 17:00. 31-letni mieszkaniec Szczytna również ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, gdyż miał do odbycia karę 90 dni pozbawienia wolności, za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości.

 

Powrót na górę strony