Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nie zamierzał zapłacić za zakupy – poniesie konsekwencje

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 26-letniemu mieszkańcowi Szczytna. Mężczyzna, w krótkich odstępach czasu, z jednego z supermarketów ukradł produkty spożywcze i alkoholowe. Skradzione produkty warte blisko 500 złotych nieuczciwy klient schował pod kurtkę i przekroczył nieczynną linie kas. 26-latek został zatrzymany przez szczycieńskich kryminalnych i usłyszał już zarzuty.

Zarzut kradzieży produktów spożywczych i alkoholowych na łączną kwotę ponad 500 złotych usłyszał 26-letni mieszkaniec Szczytna. Mężczyzna w okresie od 26 do 27 marca br., z jednego z supermarketów w mieście, wyniósł 5 butelek alkoholu, 6 sztuk pizzy salami, 4 chessburgery i croissanta. Sprawca wykorzystując nieuwagę pracowników sklepu, chował produkty pod kurtkę, a następnie przekraczał linię, nieczynnej w danym dniu kasy.

 

We wtorek, 2 maja br. funkcjonariusze od osoby zgłaszającej przyjęli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie. Niechlubne zachowanie 26-latka uchwyciła kamera sklepowego monitoringu. Szczycieńscy kryminalni ustalili dane i miejsce przebywania sprawcy kradzieży.

26-latek został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za przestępstwo kradzieży grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ic

Powrót na górę strony