Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjantów

Do Komendanta Komisariatu Policji w Ornecie wpłynęły podziękowania od jednej z mieszkanek dla orneckich policjantów. Kobieta w swoim piśmie podziękowała za odzyskanie roweru. Do zdarzenia doszło 31 maja br. Już na drugi dzień, podejrzany został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Policjanci odzyskali też skradziony rower.

Do zdarzenia doszło 31 maja br. Wówczas jak zgłosiła pokrzywdzona, z klatki schodowej bloku mieszkalnego został skradziony jej rower. Dzięki zaangażowaniu i policyjnemu doświadczeniu, już na drugi dzień orneccy dzielnicowi wytypowali potencjalnego sprawcę kradzieży. Mężczyzna został zatrzymany i przyznał się do kradzieży jednośladu. Dzielnicowi zabezpieczyli też skradziony rower, który wrócił do swojej właścicielki. 

Podejrzany usłyszał w tej sprawie zarzuty. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Jest nam miło, że praca policjantów została doceniona, a podziękowania ze strony osoby pokrzywdzonej przesłane zostały na ręce szefa orneckich funkcjonariuszy

(mk/rj)

  • podziękowania dla policjantów
Powrót na górę strony