Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Groźne zdarzenie po nieustąpieniu pierwszeństwa

Olsztyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Dworcowej i Kołobrzeskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca osobówką nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu autem dostawczym, doprowadzając do zderzenia. Kierowcy byli trzeźwi, dwie osoby trafiły do szpitala.

W czwartek (21.11.2019) wcześnie rano doszło do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Dworcowej i Kołobrzeskiej w Olsztynie. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 21-letnia kobieta kierująca osobowym audi nie ustąpiła pierwszeństwa i uderzyła w dostawczego mercedesa, za którego kierownicą siedział 54-letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia został uszkodzone oba pojazdy, elewacja pobliskiego budynku, stojący obok kiosk oraz sygnalizator świetlny. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierowcy w momencie zdarzenia byli trzeźwi. Kierująca audi i jeden z pasażerów z obrażeniami trafili do szpitala.

Film Nagranie z kamer ITS ZDZiT w Olsztynie

Opis filmu: Nagranie z kamer ITS ZDZiT w Olsztynie

Pobierz plik Nagranie z kamer ITS ZDZiT w Olsztynie (format mp4 - rozmiar 3.93 MB)

  • Rozbite samochody na miejscu zdarzenia
    Miejsce zdarzenia drogowego w Olsztynie

Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierującej audi i wyjaśniają szczegółowo okoliczności zdarzenia. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, ostrożność i rozwagę. Szczególnie teraz, gdy jesienna aura sprawia, że warunku na drodze są zmienne i bardziej niebezpieczne.

(aj/tm)

Powrót na górę strony