Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Był poszukiwany listem gończym. Wpadł podczas interwencji

Policjanci z Lidzbarka Warmińskiego zatrzymali 28-latka, który będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę przed jednym z lokali gastronomicznych. W trakcie legitymowania agresora okazało się, że jest on poszukiwany listem gończym. 28 -latek został zatrzymany i wczoraj trafił do zakładu karnego.

We wtorek (12.11.2019 r.) kilka minut po godz. 21.00 Oficer Dyżurny lidzbarskiej policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie o awanturze pomiędzy mężczyznami, do  której doszło przed jednym z lokali gastronomicznych w centrum  miasta. Na miejscu policjanci zastali dwóch mieszkańców Lidzbarka, gdzie jeden z nich szarpał i popychał pokrzywdzonego. Mundurowi wylegitymowali napastnika. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach funkcjonariusze uzyskali informację, że 28-latek jest poszukiwany listem gończym przez organy ścigania. Pijany mężczyzna trafił do policyjnej celi.

28-latek ma do odbycia karę pozbawienia wolności za przestępstwo, którego dopuścił się w lipcu 2017 r. Wówczas mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy po tym, jak zaatakował mieszkańca miasta, uderzył go z pieści w twarz i butelką w głowę.

Wczoraj mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 14 miesięcy.

(mk/rj)

Powrót na górę strony