Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadał znaczne ilości narkotyków. Przechowywał je w lodówce

Piscy kryminalni zatrzymali 45-latka podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. W jego mieszkaniu, a dokładniej w lodówce, policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 250 gramów amfetaminy oraz marihuanę – łącznie blisko 3000 porcji dealerskich. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Pisza po raz kolejny w tym roku zatrzymali osobę podejrzaną o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Tym razem do policyjnego aresztu trafił 45-letni mieszaniec Pisza. Mężczyzna ten wcześniej był już notowany za przestępstwa narkotykowe.

Funkcjonariusze w mieszkaniu 45-latka znaleźli amfetaminę i marihuanę. Narkotyki ukryte były w lodówce oraz w zamrażalniku. Przechowywane były w plastikowych pudełkach. Policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 250 gramów amfetaminy i ponad marihuanę. Tym samym kryminalni udaremnili wprowadzenie na czarny rynek około 3000 porcji dealerskich. Mieszkaniec Pisza usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Przyznał się do zarzucanego mu czynu. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

(asz/tm)

  • Zabezpieczone narkotyki w pudełku
    Zabezpieczone narkotyki w pudełku
  • Zabezpieczone narkotyki w pudełku
    Zabezpieczone narkotyki w pudełku
Powrót na górę strony