Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zapobieganie, ujawnianie i przeciwdziałanie przestępczości ubezpieczeniowej

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie wspólnie z Polską Izbą Ubezpieczeń zorganizowali warsztaty dotyczące zapobieganiu, ujawnianiu i przeciwdziałaniu przestępczości ubezpieczeniowej.

Przy wsparciu Komendy Głównej Policji, od 2017 roku Polska Izba Ubezpieczeń przeprowadza zamknięte warsztaty specjalistyczne w Komendach Wojewódzkich Policji w zakresie zapobiegania, ujawniania i przeciwdziałania przestępczości ubezpieczeniowej. Warsztaty umożliwiają bezpośrednie dotarcie z wiedzą do dużej liczby funkcjonariuszy z komend wojewódzkich, powiatowych i miejskich Policji. Szkolenia do tej pory odbyły się w Komendzie Stołecznej Policji oraz Komendach Wojewódzkich w Radomiu, Gdańsku, Gorzowie, Rzeszowie, Szczecinie, Kielcach, Katowicach, Poznaniu, Bydgoszczy, Łodzi, Wrocławiu oraz Białymstoku, gdzie przeszkolonych zostało ponad 750 funkcjonariuszy Policji.

24 października br. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie Wydział dw. z Przestępczością Gospodarczą KWP w Olsztynie wspólnie z Polska Izbą Ubezpieczeń  zorganizował szkolenie dla ponad 60 funkcjonariuszy warmińsko - mazurskiej Policji z pionów kryminalnych zajmujących się zwalczaniem przestępczości gospodarczej.

Przedstawiciele zakładów ubezpieczeń: Generali, Ergo Hestia, AXA, Allianz i Link 4 zaprezentowali taktykę zwalczania przestępczości w ubezpieczeniach na życie i osobowych oraz komunikacyjnych i innych majątkowych, a także zasady i możliwości współpracy policji z zakładami ubezpieczeń.

rp/kw

 

  • szkolenie
Powrót na górę strony