Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Nakręć się na pomaganie”. Dzielnicowy zebrał już 2 tony nakrętek dla Poli, a to dopiero początek

Minął dopiero pierwszy miesiąc IV edycji zbiórki nakrętek organizowanej przez dzielnicowego z Komisariatu Policji w Białej Piskiej – asp. Adama Trzonkowskiego, a już jest ich około 2 ton. Po raz drugi zbierane są z myślą o chorej Poli Zielińskiej z Pisza. Przypomnijmy, że podczas poprzedniej edycji Adamowi udało się nazbierać aż 13 ton nakrętek przy pomocy ludzi o wielkich sercach. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony został na leczenie i rehabilitację dziewczynki.

Za nami pierwszy miesiąc akcji, a dzielnicowemu udało się już zebrać około 2 ton nakrętek, a jest to dopiero początek. Akcja przewidziana jest do końca czerwca 2020 roku. W przedsięwzięcie to włącza się wiele osób prywatnych oraz instytucji i placówek już nie tylko z powiatu piskiego. Dzielnicowy mówi, że otrzymuje też co raz więcej paczek przysyłanych z Polski od prywatnych osób, ale także z innych komend policji. Za wszystkie te przesyłki i za każdą ilość przyniesionych nakrętek serdecznie dziękujemy, ale prosimy o więcej. Adam przyznał, że jego marzeniem jest to, aby w IV edycji zebrać co najmniej 15 ton.

Film Pakowanie worków do samochodu

Opis filmu: Pakowanie worków do samochodu

Pobierz plik Pakowanie worków do samochodu (format mp4 - rozmiar 13.04 MB)

  • Adam Trzonkowski pakuje worki do samochodu
    Adam Trzonkowski pakuje worki do samochodu
  • Uśmiechnięta Pola
    Uśmiechnięta Pola
  • Worki z nakrętkami
    Worki z nakrętkami

Nakrętki można przynosić do Komendy Powiatowej Policji w Piszu. W recepcji znajduje się karton, gdzie można je wrzucać. Tak naprawdę to każdego dnia na stoliku stoi jakaś reklamówka, woreczek czy worki przyniesione przez mieszkańców, którzy chcą pomóc Poli. Nakrętki zbierają także policjanci w Komisariacie Policji w Białej Piskiej, Orzyszu i Rucianem - Nidzie.

Za wszystkie dotąd zebrane nakrętki wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do dalszego udziału w akcji „Nakręć się na pomaganie”.

(asz/tm)

Powrót na górę strony