Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Region: Zatrzymani za znęcanie nad rodzicami

Dozór policyjny, nakaz natychmiastowego opuszczenia lokalu mieszkalnego oraz zakaz kontaktowania się z osobami pokrzywdzonymi. To decyzja prokuratora wobec 29-letniego sprawcy przemocy domowej. Karol K. od stycznia 2012 roku znęcał się nad swoimi rodzicami. Pijany mężczyzna wszczynał awantury domowe, podczas których wyzywał ojca i matkę. Groził domownikom pozbawieniem życia, zakłócał spoczynek nocny, a także niszczył sprzęt domowy. Teraz 29-latek zatrzymany przez kętrzyńskich policjantów odpowie przed sądem. Kodeks karny za znęcanie przewiduje karę nawet 5 lat pozbawienia wolności. Podobnych konsekwencji musi się spodziewać 59-letni mieszkaniec Susza, który znęcał się nad swoją matką. Syn ubliżał kobiecie, szarpał ją, popychał i krzyczał na nią.

Kętrzyn

Kętrzyńscy policjanci zatrzymali 29-letniego Karola K. Mężczyzna od stycznia 2012 roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoimi rodzicami. Policjanci ustalili, że mężczyzna, najczęściej pod wpływem alkoholu, wszczynał awantury domowe, wyzywał domowników, groził matce i ojcu pozbawieniem życia, zakłócał spoczynek nocny, a także niszczył sprzęt domowy. Wczoraj na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, po zarzutach prokurator zastosował wobec sprawcy dozór policyjny, nakaz natychmiastowego opuszczenia lokalu mieszkalnego oraz zakaz kontaktowania się z osobami pokrzywdzonymi. Teraz 29-latek odpowie przed sądem.

Iława

Wczoraj oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o awanturze w jednym z mieszkań na terenie Susza. Funkcjonariusze pojechali na miejsce, gdzie zastali  59–latka, który kłócił się z matką. Policjanci postanowili zatrzymać mężczyznę. Mieszkaniec Susza, w chwili osadzania w policyjnym areszcie, miał ponad 3,5  promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna ubliżał, szarpał, popychał swoją matkę.  59 –latek trafił  do policyjnej celi.

md/jk/af

Powrót na górę strony