Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Gołdap: Łoś zginął pod kołami opla

Gołdapscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie Dubeninki – Żytkiejmy. Tam opel uderzył w łosia. Kierującemu nic poważnego się nie stało. Tego szczęścia nie miało zwierzę, które nie przeżyło uderzenia.

Dzisiaj (17.12.14r.) około godz. 9.00 oficer dyżurny gołdapskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło  na drodze wojewódzkiej nr 651 w pobliżu miejscowości  Błąkały na trasie Dubeninki - Żytkiejmy. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci i służby ratownicze. Interweniujący funkcjonariusze ustalili, że 50-letni mieszkaniec powiatu gołdapskiego, kierując osobowym oplem, na prostym odcinku drogi uderzył w łosia, który wbiegł na jezdnię z lasu.

W wyniku tego zdarzenia kierowca opla astry nie odniósł poważniejszych obrażeń. Pomoc medyczna została udzielona mu na miejscu. Mężczyzna był trzeźwy. Siła uderzenia była na tyle duża, że uszkodzony został cały przód opla, a zwierzę nie przeżyło bliskiego spotkania z autem.

Powrót na górę strony