27-latek zginął po uderzeniu quadem w drzewo - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

27-latek zginął po uderzeniu quadem w drzewo

Ełccy policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do tragicznego wypadku na szutrowej drodze w okolicy miejscowości Rękusy. Po uderzeniu quada w drzewo kierujący pojazdem 27-zmarł.

W czwartek (20.06.2019) około godz. 16:30 na szutrowej drodze w okolicy miejscowości Rękusy w powiecie ełckim, kierujący quadem 27-latek z nieustalonych przyczyn na łuku drogi zjechał z niej i uderzył w przydrożne drzewo. Służby ratunkowe o zdarzeniu powiadomił świadek zdarzenia. Niestety mimo podjętej reanimacji 27-latek zmarł. Ciało mężczyzny na polecenie prokuratora zostało zabezpieczone do sekcji. Śledczy wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

  • Quad stojący przy drzewie
    Miejsce zdarzenia drogowego w powiecie ełckim

To zdarzenie jest pierwszym śmiertelnym wypadkiem do jakiego doszło w tegoroczne wakacje na drogach Warmii i Mazur. Liczby, tabele, czy porównania nie zawsze przemawiają do wyobraźni kierowców i pieszych. Dlatego w tym roku każdego dnia w okresie wakacji Policja na swojej stronie prezentuje bieżącą liczbę i lokalizację wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym z ostatniej doby oraz od początku wakacji. Niestety z każdym dniem mapa będzie coraz mniej przejrzysta, ponieważ przybywać będą nowe punkty. Pod każdym punktem kryje się ludzki dramat! Zadbajmy wszyscy o to, by tych czarnych punktów było jak najmniej.

(tm)

Powrót na górę strony