Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

23-latek bez uprawnień i pojazdem niedopuszczonym do ruchu dachował na S7

Nidziccy policjanci pracowali na miejscu wypadku samochodowego na drodze S-7 koło Litwinek. Mieszkaniec powiatu olsztyńskiego choć nie posiadał uprawnień do kierowania, to wsiadł za kierownicę i w trakcie jazdy… zasnął. Jego auto wypadło z drogi i dachowało. Mężczyzna z obrażeniami głowy i ręki został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Olsztynie. Droga była zablokowana, policjanci zorganizowali objazdy.

Wczoraj (07.06.2019) około godz. 17:00 na drodze S7 koło miejscowości Litwinki doszło do wypadku drogowego z udziałem jednego  pojazdu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca forda jadąc w kierunku Warszawy, zjechał na lewe pobocze drogi i dachował. W wyniku tego zdarzenia 23-latek z obrażeniami głowy i ręki został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie. W trakcie obsługi tego zdarzenia policjanci ustalili, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, a także to, że samochód marki Ford Puma nie był dopuszczony do ruchu.

  • Rozbite auto leżące na dachu
    Rozbite auto leżące na dachu
  • Śmigłowiec LPR na drodze S7
    Śmigłowiec LPR na drodze S7
  • Rozbity samochód na pasie zieleni
    Rozbity samochód na pasie zieleni

Na czas usuwania skutków tego zdarzenia oraz wykonywanych na miejscu czynności przez policjantów, droga w kierunku Warszawy była zablokowana. Funkcjonariusze zorganizowali objazdy.
(id/tm)

Powrót na górę strony