Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku

W m. Ełdyty Wielkie doszło do wypadku drogowego. Z niewyjaśnionych przyczyn kierujący dostawczym volkswagenem zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Ranny w wypadku 48-letni kierowca został przetransportowany do szpitala w Olsztynie. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło dziś (28.05.19) kilka minut po godzinie 6.00. Oficer dyżurny lidzbarskiej policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że w miejscowości Ełdyty Wielkie na trasie Dobre Miasto – Miłakowo poszkodowany jest kierowca dostawczego busa, który uległ wypadkowi. Na miejsce natychmiast pojechał policyjny patrol. Jak ustalili mundurowi, kierujący volkswagenem 48-latek z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Mężczyzna jechał sam, był trzeźwy. Z ogólnymi obrażeniami ciała mieszkaniec gminy Jeziorany został przetransportowany przez załogę karetki pogotowia do szpitala w Olsztynie.

Na miejscu pracowali policjanci. Zabezpieczyli ślady, przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo.

(mk/rj)

  • Samochód dostawczy, który wjechał do rowu
  • Samochód dostawczy, który wjechał do rowu
Powrót na górę strony