Kolejny sportowy sukces post. Marleny Gielaty z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

Policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie post. Marlena Gielata zdobyła I miejsce w „Szczycieńskiej Extremalnej Trójce”, w kategorii open women, które odbyły się 27 kwietna br. w Szczytnie na plaży miejskiej. Organizatorem przedsięwzięcia był klub Morsy Reset Szczytno.

O post. Marlenie Gielacie pisaliśmy niedawno, informując o jej sukcesie sportowym osiągniętym podczas Mistrzostw Służb Mundurowych w Biathlonie Policyjnym, gdzie zajęła I miejsce.

Po raz kolejny możemy pochwalić się sukcesem szczycieńskiej policjantki.

27 kwietnia br. w Szczytnie odbył się bieg z przeszkodami „Ekstremalna Trójka”, który został zorganizowany przez szczycieński klub Morsy Reset Szczytno. Rywalizacja polegała na pokonaniu 3 kilometrów w okolicach plaży oraz ruin zamku, które „naszpikowane” było 60 przeszkodami. Post. Marlena Gielata zajęła I miejsce w kategorii open women. Na uwagę zasługuje fakt, że szczycieńska policjantka czwarty raz z rzędu stanęła na najwyższym podium w tych zawodach. Pierwsze tego typu zmagania sportowe wygrała w 2016 roku i od tamtej pory jest niepokonana.