Braniewscy policjanci na charytatywnym turnieju - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Braniewscy policjanci na charytatywnym turnieju

21 piłkarskich drużyn, w tym reprezentacja braniewskiej Policji, ekipa TVP, mnóstwo emocji, sportowe widowisko i co najważniejsze szczytny cel – tak w skrócie można opisać charytatywny turniej halowej piłki nożnej. Zebrane pieniądze zostaną teraz przeznaczone na dokończenie budowy placu zabaw do integracji sensorycznej na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Elblągu.

W piątek (29.03.2019) w Elblągu rozegrano charytatywny turniej halowej piłki nożnej. Celem tego szczególnego przedsięwzięcia było sfinansowanie dalszej budowy placu zabaw do integracji sensorycznej, znajdującego się przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Elblagu.

Wśród 21 drużyn biorących udział w rozgrywkach znaleźli się m.in. policjanci z Braniewa, przedstawiciele innych służb mundurowych, reprezentacja TVP oraz pracownicy ośrodka. Po zaciętej rywalizacji funkcjonariusze braniewskiej komendy dotarli do ćwierćfinałów, a policjant z Fromborka –asp. szt. Kornel Piotrowski został wybrany najlepszym bramkarzem rozgrywek. W tym turnieju nie było jednak przegranych – wszyscy grali przecież w jednym celu, by pomóc dzieciom.

  • Reprezentacja braniewskich policjantów oraz Rafał Patyra z TVP
    Reprezentacja braniewskich policjantów oraz Rafał Patyra z TVP

(js/tm)

Powrót na górę strony