Posiadał znaczne ilości narkotyków, został zatrzymany - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadał znaczne ilości narkotyków, został zatrzymany

Kryminalni z giżyckiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli ponad 130 gramów amfetaminy. 28-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za to przestępstwa grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Giżycku zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu giżyckiego, który posiadał znaczne ilości środków odurzających w postaci amfetaminy. Podczas przeszukania pomieszczeń policjanci zabezpieczyli ponad 130 gramów amfetaminy. Mężczyzna usłyszała zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, do którego się przyznał. Wczoraj, 19 marca br Sąd Rejonowy w Giżycku przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za zarzucany czyn zgodnie z ustawą grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna był znany kryminalnym. Już wcześniej dopuszczał się przestępstw narkotykowych, za które odbywał karę pozbawienia wolności. Po wyjściu z zakładu karnego znowu wrócił na drogę przestępczą co skutkowało kolejnym zatrzymaniem i  powrotem do zakładu karnego.

Powrót na górę strony