Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek na trasie Talusy - Ruska Wieś. Cztery ranne osoby przewieziono do szpitali

Ełccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na trasie Talusy – Ruska Wieś. W wyniku zderzenia trzech aut, cztery osoby zostały ranne i trafiły do szpitali w Ełku i w Piszu.

Do zdarzenia doszło we wtorek (19.03.2019) około godz. 6:30 na trasie Talusy - Ruska Wieś. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem osobowym marki VW Golf nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego, w wyniku czego uderzył w tył samochodu marki Skoda Octavia. Ten z kolei, uderzył w będący przed nim samochód marki Opel Insignia. Łącznie wszystkimi samochodami podróżowało 13 osób. Cztery osoby z opla, w tym kobieta w ciąży, z niegroźnymi obrażeniami, przytomne zostały przewiezione do szpitali w Ełku i Piszu. Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. Wszyscy kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi.

Policjanci apelują o ostrożność i bezpieczną jazdę w każdych, nawet dobrych warunkach drogowych. Choć wydaje się to nieprawdopodobne, to jednak przy dobrej pogodzie ryzyko wypadków jest równie wysokie jak wtedy, gdy pada deszcz czy śnieg. Do największej liczby zdarzeń dochodzi właśnie przy dobrej widoczności i na prostych odcinkach dróg, gdzie z reguły jedziemy szybciej i często przestajemy uważać.

(aj/tm)

  • Miejsce zdarzenia drogowego w powiecie ełckim. Uszkodzone samochody oraz karetka i radiowóz stojące na drodze.
    Miejsce zdarzenia drogowego w powiecie ełckim
Powrót na górę strony