Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Działdowo: Dzielnicowi zatrzymali 27-latka z narkotykami

Dzielnicowi z Działdowa na jednej z ulic w mieście w niezamieszkałym budynku ujawnili 27-latka. Mężczyzna przebywał w pomieszczeniu budynku, mimo, iż nie był jego właścicielem. W posiadaniu mężczyzny znaleźli woreczki z zawartością białego proszku i zielonego suszu. Dzielnicowi zabezpieczyli ujawnione przedmioty a mężczyznę zatrzymali celem wyjaśnienia.

W niedzielę (16.12.2018) w Działdowie patrol dzielnicowych pełnił służbę obchodową i sprawdzał pustostany znajdujące się na terenie miasta, pod kątem przebywania w nich osób bezdomnych. W trakcie działań na jednej z ulic w opustoszałym budynku policjanci ujawnili, a następnie zatrzymali 27-latka, który posiadał przy sobie 6 woreczków foliowych z zawartością proszku koloru białego oraz woreczek i dwa zawiniątka z zawartością suszu koloru zielonego. Funkcjonariusze zabezpieczyli ujawnione substancje i środki, a mężczyznę osadzili w policyjnej celi celem wyjaśnienia. Sprawdzenie testerem narkotykowym potwierdziło, że ujawnione produkty to amfetamina i marihuana. Podejrzany o przestępstwo narkotykowe to mieszkaniec Działdowa.

Dzisiaj działdowianin usłyszał zarzut nielegalnego posiadania środków odurzających i substancji psychoaktywnych. Za przestępstwo narkotykowe grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(jn/tm)

  • Zabezpieczone narkotyki
    Zabezpieczone narkotyki
Powrót na górę strony