KWP: Policyjni siatkarze z wizytą u Komendanta - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KWP: Policyjni siatkarze z wizytą u Komendanta

Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Tomasz Klimek wspiera policyjnych sportowców, a oni odwdzięczają mu się sukcesami. Wczoraj policyjni siatkarze przekazali wszystkie swoje puchary komendantowi. Nasza drużyna jest czołową ekipą nie tylko w województwie, ale także na arenie ogólnopolskiej.

Zgodnie z art. 61a Ustawy o Policji, każdy policjant jest obowiązany utrzymywać sprawność fizyczną zapewniającą wykonywanie przez nich zadań służbowych. O tym przepisie z pewnością wiedzą policyjni siatkarze, którym nie trzeba tego artykułu przypominać. Na co dzień pracują w różnych komendach i w różnych wydziałach, pełnią różne funkcję. Jednak kiedy przychodzi czas rywalizacji sportowej są jednym zespołem występującym pod szyldem Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Wczoraj (29.10.18r) insp. Tomasz Klimek Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie przyjął w swoim gabinecie policyjnych siatkarzy. Funkcjonariusze wręczyli szefowi garnizonu warmińsko – mazurskiego wszystkie dotychczasowe puchary, które zdobyli na ogólnopolskich i lokalnych zawodach piłki siatkowej. Inspektor Tomasz Klimek wspiera policjantów w ich pasji, tym bardziej, że ci odwdzięczają się mu sukcesami. Nasza drużyna jest czołową ekipą nie tylko w województwie, ale także na arenie ogólnopolskiej. Poniżej przedstawiamy ich tylko tegoroczny sportowy dorobek:

1 - Mistrzostwa Polski Policji w Piłce Siatkowej w Zawierciu - nasi funkcjonariusze zajęli II miejsce

2 - Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Radomiu - nasi policjanci zajęli III miejsce

3 - Mistrzostwa Służb Mundurowych województwa warmińsko – mazurskiego - nasi funkcjonariusze zajęli I miejsce

4 - Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej  Puchar Marszałka Pomorskiego w Malborku - nasi policjanci zajęli I miejsce

kw

 

 

 

 

Powrót na górę strony