Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KWP: Złoto dla policjantów z KWP na Mistrzostwach Służb Mundurowych w piłce siatkowej

Policjanci reprezentujący Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie zajęli pierwsze miejsce w Mistrzostwach Służb Mundurowych organizowanych przez Wojskową Komendę Uzupełnień w Olsztynie. W fazie grupowej policjanci nie mieli sobie równych.

Mistrzostwa służb mundurowych odbyły się w dniach 4-5 października 2018 roku. Funkcjonariusze z 10 drużyn walczyli o puchar Komendanta Wojskowej Komendy Uzupełnień w Olsztynie. Zawody podzielone były na dwie części: eliminacyjną (grupową) i finałową (pucharową). Od samego początku policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie byli faworytami turnieju. Mistrzowie podczas rozgrywek w grupie nie stracili ani jednego seta.

W półfinale 2:1 pokonali reprezentantów Lasów Państwowych, a w finale zmierzyli się z drużyną Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej, którą pokonali 2:0. Poziom gry był na tym etapie bardzo wyrównany. Mecz dostarczył widzom ogromnej dawki emocji. Po zaciętym boju lepsi okazali się jednak policjanci.

 

 • Uczestnicy zawodów
  Uczestnicy zawodów
 • Uczestnicy zawodów
  Uczestnicy zawodów
 • Uczestnicy zawodów
  Uczestnicy zawodów

Nagrodę indywidualną dla najlepszego rozgrywającego mistrzostw odebrał mł. insp. Przemysław Polechoński – na co dzień Naczelnik Sztabu Policji KWP w Olsztynie. Tytuł najwszechstronniejszego zawodnika przypadł asp. Andrzejowi Mankowowi - dzielnicowemu z KMP w Olsztynie. Całej policyjnej drużynie, w której skład wchodzili także insp. Dariusz Ślęzak (Komendant Powiatowy Policji w Kętrzynie), asp. Radosław Warda (KPP w Kętrzynie), Arkadiusz Bloch (Oddział Prewencji Policji w Olsztynie), Dariusz Kurmin (Oddział Prewencji Policji w Olsztynie), Dawid Wasiewicz (KMP w Olsztynie) i Sebastian Zaremba (KMP w Olsztynie) serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 • Uczestnicy zawodów
  Uczestnicy zawodów
 • Uczestnicy zawodów
  Uczestnicy zawodów
 • Uczestnicy zawodów
  Uczestnicy zawodów

 

(ab/tm)

 

Powrót na górę strony