Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ełk: Wygraj swoje marzenia – igrzyska gier i zabaw z policjantami z Prostek

Pokazy sztuk walki i samoobrony zorganizowali w Szkole Podstawowej w Rożyńsku Wielkim, Prostkach i Wiśniowie Ełckim dzielnicowi z Prostek. Zajęcia, które zostały przeprowadzone w ramach projektu „Wygraj swoje marzenia – igrzyska gier i zabaw” były znakomitą okazja, by promować zdrowy styl życia wolny od uzależnień, bez alkoholu i narkotyków. Organizatorzy chcą w ten sposób również oderwać dzieci od komputerów i telefonów komórkowych.

Niecodzienne zajęcia zorganizowali w Szkole Podstawowej w Rożyńsku Wielkim, Prostkach i Wiśniowie Ełckim dzielnicowi z Prostek. W ramach projektu „Wygraj swoje marzenia – igrzyska gier i zabaw” organizowanego przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Rożyńskiej, policjanci wspólnie z wielokrotnym medalistą Viet Vo Dao Adamem Jankowskim przeprowadzili pokazy sztuk walki i samoobrony. Uczniowie mogli usłyszeć jak wygląda trening, poznać zasady rywalizacji sportowej i ogólną charakterystykę samego sportu. Mogli również spróbować swych sił w sztukach walki i zmierzyć się z mistrzem.

Wszytko po to, by zarazić dzieci pasją do sportu i w ten sposób oderwać jej od komputerów i telefonów komórkowych. Zajęcia były również okazją by promować zdrowy styl życia wolny od uzależnień, bez alkoholu i narkotyków. Policjanci przypomnieli najmłodszym także zasady bezpieczeństwa, szczególną uwagę zwracając na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

(aj/tm)

  • Spotkanie z uczniami
    Spotkanie z uczniami
  • Spotkanie z uczniami
    Spotkanie z uczniami
  • Spotkanie z uczniami
    Spotkanie z uczniami
Powrót na górę strony