Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Braniewo: Zawody sportowe ,,Zostań jednym z nas!'' - pokonaj tor przeszkód, wygraj cenne nagrody i poznaj bliżej policyjną służbę

Jesteś osobą pełnoletnią ? Chcesz sprawdzić się na torze przeszkód, wygrać cenne nagrody i zobaczyć, na czym polega policyjna służba ? Nie czekaj i już dzisiaj zgłoś swój udział w zawodach ! Zapisy przyjmujemy do 17 września 2018r.

Zawody sportowe ,, Zostań jednym z nas'' odbędą się 21 września 2018r. w Braniewie (na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 5 w Braniewie, ul. Moniuszki 22 A) o godz. 10:00. Uczestnicy będą zmagać się na sprawnościowym torze przeszkód - tym samym, który pokonuje każdy kandydat do Policji.

Organizatorem turnieju jest Komendant Powiatowy Policji w Braniewie, wspólnie z Zarządem Wojewódzkim NSZZ Policjantów w Olsztynie. Honorowym patronatem przedsięwzięcie objęli – Wojewoda Warmińsko Mazurski, Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie, Starosta Powiatu Braniewskiego oraz Burmistrz Miasta Braniewa.

Kształtowanie pozytywnego wizerunku Policji w społeczeństwie, zachęcenie do wstąpienia w policyjne szeregi, propagowanie zdrowego stylu życia, aktywnego wypoczynku oraz integracja środowiska funkcjonariuszy i mieszkańców – to główne cele zawodów.

W zawodach może wziąć udział każda pełnoletnia osoba (poza funkcjonariuszami służb mundurowych). Zgłoszenia należy dokonać poprzez wysłanie formularza (stanowiącego załącznik nr 1 do niniejszego regulaminu) na adres e-mail : prasowy@braniewo.ol.policja.gov.pl lub osobiście w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Braniewie (ul. Moniuszki 11A).  Zapisy przyjmowane są do dnia 17 września 2018r.

Dla najlepszych czekają cenne nagrodyrower o wartości 1500 zł oraz bony pieniężne do zrealizowania w sklepie sportowym.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela oficer prasowy braniewskiej komendy – sierz.szt. Jolanta Sorkowicz(tel. 605 072 285).

W trakcie trwania zawodów uczestnicy, a także wszyscy chętni, będą mogli poznać bliżej policyjne służby – zaprezentują się bowiem policjanci z ogniwa ruchu drogowego, technik kryminalistyki, dzielnicowi, przewodnik psa służbowego z podopiecznym, policyjni antyterroryści oraz funkcjonariusze pełniący służbę na wodzie. Zobacz na czym polega nasza praca i zostań jednym z nas !

(js/rj)

Pliki do pobrania

  • 10.84 KB
  • 44.5 KB
Powrót na górę strony