Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Braniewo: Usłyszał zarzut znęcania się nad matką

38-letni mieszkaniec Braniewa odpowie za stosowanie przemocy wobec matki. Policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego nad osobą najbliższą. Podejrzany nie kwestionował swojej winy. Teraz grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną niedzielę policyjny patrol prewencji interweniował w jednym z braniewskich mieszkań. Ze zgłoszenia wynikało, że w środku trwa awantura. Funkcjonariusze ustalili wówczas, że kłótnię wywołał pijany 38-latek. Mężczyzna wyzywał i popychał swoją matkę, a także rzucał po mieszkaniu różnymi przedmiotami uniemożliwiając kobiecie nocny odpoczynek. Policjanci w trosce o życie i zdrowie 65-latki postanowili odseparować agresora. Co więcej, z informacji które posiadali funkcjonariusze wynikało, że mężczyzna odbywał już karę pozbawienia wolności za stosowanie przemocy fizycznej i psychicznej wobec matki. I tym razem sprawca noc spędził w policyjnym areszcie.

Wczoraj funkcjonariusze przedstawili podejrzanemu zarzut znęcania się nad osobą najbliższą. 38-latek nie kwestionował swojej winy. Teraz grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

jc/af

Powrót na górę strony