Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Region: Zdarzenia drogowe na terenie województwa

Policjanci z Ostródy i Szczytna pracowali na miejscu wypadków drogowych. Niestety Ci pierwsi obsługiwali zdarzenie z udziałem motocyklisty, który nie przeżył uderzenia w drzewo.

Szczytno:

Wczoraj (02.08.18 r) po godzinie 11.00 na drodze krajowej nr 59, na trasie między Spychowem a Starymi Kiełbonkami, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 2 pojazdów ciężarowych. Policjanci ruchu drogowego, którzy pracowali na miejscu zdarzenia ustalili, że kierowca Iveco z niewyjaśnionych przyczyn najechał na tył poprzedzającej go przyczepy od ciężarówki Man. 30-latek z Mrągowa, który kierował Iveco doznał obrażeń nóg i został przetransportowany do szpitala. Wcześniej policjanci sprawdzili stan trzeźwości obydwu kierowców, panowie byli trzeźwi.

Ostróda/Morąg:

Wczoraj (02.08.2018r) po godzinie 14:30, doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym zginął 27-letni mieszkaniec gminy Morąg. Wypadek miał miejsce na drodze powiatowej pomiędzy Morągiem a Kretowinami. Według wstępnych ustaleń, kierujący motocyklem po  wykonaniu manewru wyprzedzania, stracił panowanie nad maszyną, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. 27-latek zginął na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku.

 

 

Powrót na górę strony