Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pisz: Tak się zdenerwowała wynikiem meczu, że wyrzuciła krzesło przez okno

Policjanci z Rucianego – Nidy interweniowali nocą na terenie miasta po tym, jak otrzymali zgłoszenie, że z mieszkania w bloku ktoś wyrzuca różne rzeczy. Na miejscu okazało się, że 26-letnia kobieta tak się zdenerwowała wynikiem meczu piłki nożnej, że ze złości wyrzuciła krzesło przez okno. Za popełnione wykroczenie ukarana została przez policjantów mandatem karnym.

W środku nocy (01/02.07.2018) patrol z Rucianego - Nidy interweniował na jednym z miejscowych osiedli. Policjanci otrzymali bowiem zgłoszenie, że w jednym z mieszkań jest bardzo głośno i ktoś wyrzuca różne przedmioty przez okno.  Na miejscu funkcjonariusze zauważyli leżące przed blokiem krzesło, a z jednego z mieszkań dobiegały głośne rozmowy, a nawet krzyki. Pod wskazanym adresem policjanci zastali cztery osoby.

Jak ustalili funkcjonariusze całe towarzystwo oglądało mecze mistrzostw świata w piłce nożnej. W pewnym momencie rozgorzała burzliwa dyskusja na ten temat. 26-letnia kobieta tak się zdenerwowała wynikiem meczu, że ze złości wyrzuciła krzesło przez okno. Na szczęście nikomu nic się nie stało. W obecności funkcjonariuszy przyniosła je z powrotem do domu.

Za popełnione wykroczenie ukarana została przez policjantów mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

(asz/tm)

Powrót na górę strony