Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: Szczycieńską komendę odwiedzili goście z Państwowej Szkoły Policji w Rydze

Komendę w Szczytnie odwiedzili wykładowcy Państwowej Szkoły Policji w Rydze. Goście przebywali w Szczytnie w ramach programu Erasmus+ realizowanego w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Wizytę w naszej jednostce złożyli aby poznać pracę polskich policjantów. Odwiedzający zobaczyli min. Przyjazny Pokój Przesłuchań Dzieci oraz stanowisko kierowania. Z gośćmi spotkał się również p.o. I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie podinsp. Arkadiusz Napiórkowski, który przedstawił strukturę jednostki.

Komendę Powiatową Policji w Szczytnie odwiedzili przedstawiciele Państwowej Szkoły Policji w Rydze. Zastępca Dyrektora Szkoły oraz funkcjonariuszka będąca wykładowcą języka angielskiego, przebywali w Szczytnie w ramach programu Erazmus+ realizowanego w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Głównym celem wizyty było poznanie form i zakresu zadań jakie wykonuje Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie, jako jednostka terenowa Policji w Polsce. Z gośćmi spotkał się p.o. I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie podinsp. Arkadiusz Napiórkowski. Podinsp. Arkadiusz Napiórkowski przedstawił strukturę jednostki, zaprezentował zadania jakie wykonują policjanci, a także odpowiedział na wiele pytań dotyczących funkcjonowania szczycieńskiej Policji.

Oprócz rozmów z kadrą kierowniczą komendy, odwiedzający zobaczyli min. stanowisko kierowania jednostki, a także Przyjazny Pokój Przesłuchań Dzieci.  

esz/kw

Powrót na górę strony