KWP: Policjancie! Czas się sprawdzić na strzelnicy! - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KWP: Policjancie! Czas się sprawdzić na strzelnicy!

Zawody i turnieje to doskonała okazja do tego, by nie tylko wyłonić najlepszego ze swojego grona, ale także, by powtórzyć i utrwalić sobie umiejętności, które mogą przydać się w codziennej służbie w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego zapraszamy policjantów z naszego garnizonu do wzięcia udziału w zawodach strzeleckich o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie.

W zawodach uczestniczyć mogą trzyosobowe zespoły, reprezentujące komendy powiatowych/miejskie policji garnizonu warmińsko-mazurskiego, wydziały Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, Oddział Prewencji Policji w Olsztynie, Samodzielny Pododdział Antyterrorystyczny Policji w Olsztynie oraz olsztyński zarząd Centralnego Biura Śledczego Policji.

Celem zawodów jest doskonalenie umiejętności strzeleckich policjantów, propagowanie zasad zdrowego współzawodnictwa w sportach strzeleckich oraz wyłonienie najlepszej drużyny i zawodników naszego garnizonu.    

Rywalizacja rozegra się w piątek (29.06.2018) na strzelnicy Ligi Obrony Kraju w Olsztynie (Al. Wojska Polskiego 32A).

Zgłoszenia uwzględniające dane takie jak:

  • stopień,
  • imię,
  • nazwisko,
  • wydział/jednostka
  • rodzaj przydzielonej służbowej broni palnej krótkiej,

należy przesłać służbową poczta elektroniczną na adres: krystian.kata.@ol.policja.gov.pl w terminie do poniedziałku 25 czerwca 2018.

Dodatkowych informacji na temat zawodów udzielają instruktorzy Zespołu ds. Doskonalenia Zawodowego WKiSz KWP w Olsztynie –  tel. 731 44 56.

(kk/tm)

Powrót na górę strony