KWP: Podziękowania od PWSZ w Elblągu - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KWP: Podziękowania od PWSZ w Elblągu

Po raz kolejny Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie otrzymał podziękowania za profesjonalne zaangażowanie policjantów podczas zabezpieczenia różnego rodzaju imprez sportowych. Tym razem podziękowania dotarły od Rektora PWSZ w Elblągu za zabezpieczenie Rajdu Rowerowego na XX – lecie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu.

Policjanci na co dzień podejmują różne rodzaju wyzwania związane z ich pracą. Niektórzy policjanci służą pomocą w trakcie spotkań profilaktycznych, uczestniczą w spotkaniach z lokalną społecznością, zapobiegają różnego rodzaju przestępstwom, pilnują ładu i porządku publicznego, zatrzymują nieodpowiedzialnych piratów drogowych, zabezpieczają mecze oraz różnego rodzaju przedsięwzięcia sportowe. Ich codzienna służba często jest pomijana i niedoceniana.

Kiedy jednak na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie insp. Tomasza Klimka wpływają podziękowania od osób fizycznych oraz różnych instytucji, to wówczas policjanci biorący udział w tych przedsięwzięciach, mają satysfakcję z dobrze wykonywanego zadania oraz misji jaką niesie ze sobą noszenie munduru, a którą jest pomoc społeczeństwu. I takie podziękowania wpłynęły od Rektora Państwowej Wyższej Szkoły zawodowej w Elblągu. Te podziękowania były wyrazem uznania pracy funkcjonariuszy podczas zabezpieczenia Rajdu Rowerowego – 20 km na XX – lecie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu, który odbył się 26 maja br.

Podziękowania dotyczą policjantów ruchu drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, którzy nie po raz pierwszy wykazali się profesjonalizmem podczas wykonywania swoich obowiązków służbowych. Dziękujemy.

kw

 

Powrót na górę strony