Giżycko: Dachowanie przed Wilkasami - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Giżycko: Dachowanie przed Wilkasami

Niewielkie doświadczenie za kierownicą, chwila nieuwagi, a może coś innego? Policjanci wyjaśniają co było przyczyną zdarzenia drogowego przed Wilkasami. Tam 18-letnia kierująca dachowała swoim autem. Kobieta trafiła do szpitala doznając wstrząśnienia mózgu.

Giżyccy Policjanci wyjaśniają przyczynę zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj (11.06.2018) około godz. 12:00. Na drodze z Giżycka do Wilkas kierująca osobówką 18-letnia mieszkanka gminy Giżycko, jadąc od Giżycka w stronę miejscowości Wilkasy, straciła panowanie nad swoim pojazdem, w wyniku czego dachując wjechała do przydrożnego rowu. Policjanci na miejscu ustalili świadków tego zdarzenia oraz dokonali oględzin. Młoda kobieta, która prawo jazdy posiada od zaledwie kilku tygodni, z urazem głowy została przetransportowana do szpitala i pozostała tam na obserwacji.

 

  • Miejsce zdarzenia drogowego
    Miejsce zdarzenia drogowego
  • Miejsce zdarzenia drogowego
    Miejsce zdarzenia drogowego
  • Miejsce zdarzenia drogowego
    Miejsce zdarzenia drogowego

 

Policjanci szczegółowo przyjrzą się ustaleniom z miejsca zdarzenia i w toku prowadzonego postępowania określą co było jego przyczyną, a także jaką odpowiedzialność za nie poniesie 18-latka.

(dr/tm)

Powrót na górę strony