Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: Szczycieńską Komendę odwiedzili Goście z Akademii Policji Dolnej Saksonii w Nienburgu w Niemczech

Komendę Powiatową Policji w Szczytnie odwiedzili słuchacze Akademii Policji Dolnej Saksonii w Nienburgu w Niemczech. Goście przebywali w Szczytnie w ramach programu Erazmus+ realizowanego w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Z gośćmi spotkał się p.o. I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie podinsp. Arkadiusz Napiórkowski, który przedstawił strukturę jednostki, zaprezentował zadania jakie wykonują policjanci, a także odpowiedział na wiele pytań dotyczących funkcjonowania jednostki.

Komendę Powiatową Policji w Szczytnie odwiedzili słuchacze Akademii Policji Dolnej Saksonii w Nienburgu w Niemczech. Goście przebywali w Szczytnie w ramach programu Erazmus+ realizowanego w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Głównym celem wizyty było poznanie form i zakresu zadań jakie wykonują jednostki terenowe Policji w Polsce. Z gośćmi spotkał się p.o. I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie podinsp. Arkadiusz Napiórkowski, który przedstawił strukturę jednostki, zaprezentował zadania jakie wykonują policjanci, a także odpowiedział na wiele pytań dotyczących funkcjonowania szczycieńskiej Policji.

Oprócz rozmów z kadrą kierowniczą Komendy, odwiedzający zobaczyli min.  stanowisko kierowania jednostki a także Przyjazny Pokój Przesłuchań Dzieci.  

esz/kw

Powrót na górę strony