Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: Funkcjonariusze ze Szczytna będą mieli nowy radiowóz

Komendant Powiatowy Policji w Szczytnie mł. insp. Tomasz Bzymek oraz Wójt Gminy Szczytno Pan Sławomir Wojciechowski, podpisali wczoraj porozumienie w sprawie zakupu oznakowanego samochodu dla szczycieńskich policjantów. Radiowóz w szczycieńskiej komendzie pojawi się jeszcze w tym roku.

Wczoraj (10.05.18) w gabinecie Wójta Gminy Szczytno zostało podpisane porozumienie w sprawie zakupu oznakowanego samochodu osobowego dla Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie. Porozumienie zostało podpisane przez Wójta Gminy Szczytno Pana Sławomira Wojciechowskiego, Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie mł. insp. Tomasza Bzymka oraz Zastępcę Skarbnika Gminy Szczytno Panią Jolantę Godlewską. Z pewnością zakup nowego auta wpłynie na poprawę bezpieczeństwa w gminie. 

Auto w sprawie którego zostało zawarte porozumienie, zasili w niedługim czasie tabor szczycieńskiej komendy i zgodnie z przeznaczeniem zostanie wykorzystane w codziennej służbie funkcjonariuszy. Radiowóz zostanie zakupiony w ramach programu „50x50”. Oznacza to, że połowa kwoty zostanie wyłożona przez Gminę Szczytno, a drugą połowę sfinansuje Komenda Główna Policji. Radiowóz w szczycieńskiej komendzie pojawi się jeszcze w tym roku.

esz/kw

Powrót na górę strony