Braniewo: Z policyjnej interwencji do aresztu śledczego - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Braniewo: Z policyjnej interwencji do aresztu śledczego

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 36-letniego mieszkańca Braniewa. Za mężczyzną sąd wydał polecenie osadzenia w areszcie śledczym. Funkcjonariusze dostrzegli poszukiwanego, gdy przeprowadzali zupełnie inną interwencję.

Wczoraj (08.05.18 r) po godzinie 20:00 oficer dyżurny skierował policyjny patrol na jedną z braniewskich ulic. Ze zgłoszenia wynikało, że w okolicy rzeki kilka osób spożywa alkohol. Funkcjonariusze potwierdzili otrzymaną informację i przystąpili do przeprowadzenia interwencji. Gdy służbowe czynności dobiegały ku końcowi, policjanci dostrzegli poszukiwanego mężczyznę (policjanci codziennie otrzymują informacje na odprawach służbowych, dane osobowe i zdjęcia osób poszukiwanych). Chwilę później pijany 36-latek był już w policyjnym radiowozie.


Z ustaleń patrolu wynikało, że braniewski sąd w kwietniu br. wydał wobec mężczyzny polecenie osadzenia. Teraz mężczyzna z jednostki Policji trafi wprost do elbląskiego aresztu śledczego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.
 

js/kw

Powrót na górę strony