Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Braniewo: Odpowiedzi na ważne pytania podczas konferencji z udziałem policjantów

W Pieniężnie odbyła się Regionalna Konferencja poświęcona gospodarce rolnej. W spotkaniu uczestniczył m.in. przedstawiciele parlamentu oraz administracji rządowej, a także przedstawiciele policji z powiatu braniewskiego, którzy promowali Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

W sobotę (10.03.2018) w Pieniężnie odbyła się konferencja Gospodarka rolna w powiecie braniewskim. W konferencji udział wzięło blisko 100 osób w tym Zbigniew Babalski Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Sławomir Sadowski Wicewojewoda Warmińsko – Mazurski i Leonard Krasulski Poseł na Sejm RP. Celem konferencji było przedstawienie i uzyskanie odpowiedzi na pytania nurtującego rolników bezpośrednio od Sekretarza Stanu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz przedstawicieli sektora administracji rządowej. Jednym z zaproszonych gości był Komendant Powiatowy Policji w Braniewie kom. Tadeusz Telenga. W trakcie spotkania promował Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, informując przy tym uczestników konferencji że korzystanie z niej ma wpływ na bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu.

Przypominamy !

Aby zgłosić zagrożenie należy wejść na stronę internetową komendy wojewódzkiej, miejskiej lub powiatowej Policji. Przekazanie tych informacji zajmuje tylko kilka chwil. W razie potrzeby można skorzystać z instrukcji obsługi. Pomocą służą także funkcjonariusze. Zgłoszenie trafi do policjantów odpowiedniej komórki Policji. Zebrane informacje pozwolą na jeszcze lepszą dyslokację służb, aby uniknąć w przyszłości ponownego zgłaszania tego samego typu zagrożeń w tym samym miejscu.

(ds/tm)

  • Uczestnicy spotkania
Powrót na górę strony