Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: Policjanci zaopiekowali się zagubionym szczeniakiem

Nietypowe znalezisko odkryli wczoraj wieczorem szczycieńscy policjanci. Na trasie Szczytno – Korpele biegał zagubiony szczeniak. Piesek nie posiadał obroży ani innych rzeczy, które pozwoliłyby zidentyfikować jego właściciela. W obawie o bezpieczeństwo czworonoga policjanci dali mu schronienie na terenie komendy. Dzisiaj rano funkcjonariusze przewieźli czworonoga do miejskiego schroniska dla zwierząt.

Szczycieńscy policjanci patrolujący wczoraj wieczorem teren miasta i gminy Szczytno, na trasie do miejscowości Korpele zauważyli biegającego samotnie małego pieska. Szczeniak wybiegał na jezdnię, co powodowało zagrożenie dla pojazdów, a także dla niego samego.

Piesek nie miał obroży ani żadnej rzeczy, która pomogłaby w zidentyfikowaniu jego właściciela. Funkcjonariusze zabrali szczeniaka do komendy i dali mu schronienie w budynku gospodarczym jednostki. Dzisiaj rano patrol przewiózł odnalezionego czworonoga do miejskiego schroniska dla zwierząt.

Ewentualnego właściciela, który rozpozna pieska na zdjęciach prosimy o kontakt ze Schroniskiem Cztery Łapy przy ul. Łomżyńskiej w Szczytnie.

(es/rj)

 

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 3.56 MB)

Powrót na górę strony