Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Giżycko: Zatrzymali poszukiwanego 2 listami gończymi. 47-latek schował się w tapczanie jednego z mieszkań na terenie Gdańska

Giżyccy policjanci z Zespołu Poszukiwań zatrzymali 47-letniego mieszkańca powiatu na terenie Gdańska. Mężczyzna poszukiwany był dwoma listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy Gdańsk - Północ za kradzieże i oszustwa. Zatrzymany, który ukrył się w tapczanie jednego z mieszkań, zgodnie z dyspozycją sądu trafił już do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę 10 miesięcy pozbawienia wolności.

47-letni mężczyzna poszukiwany był od września br. List gończy wydał za nim Sąd Rejonowy Gdańsk - Północ. Mężczyzna ma na swoim koncie kradzieże oraz oszustwa.

Wizja spędzenia czasu „za kratkami” spowodowała, że 47-latek ukrywał się przed organami ścigania aż do wczoraj, kiedy to policjanci z giżyckiej komendy wpadli na jego trop. Okazało się, że mężczyzna ukrywa się w jednym z mieszkań na terenie Gdańska.

Funkcjonariusze musieli uzbroić się w cierpliwość, by w końcu zatrzymać poszukiwanego, który wcale nie miał zamiaru otworzyć drzwi mieszkania. Policjantom wsparcia udzielili strażacy z Gdańska i siłowo wyważyli drzwi. Po przeszukaniu pokoi, policjanci znaleźli 47-latka ukrytego w tapczanie.

Mężczyzna został już przewieziony do zakładu karnego, w którym odbędzie karę 10 miesięcy pozbawienia wolności.

ich/in

  • Poszukiwany listami gończymi
    Poszukiwany listami gończymi
Powrót na górę strony