Ełk: Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn z narkotykami - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ełk: Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn z narkotykami

Ełccy policjanci zatrzymali 32-latka, który przechowywał marihuanę i amfetaminę w przenośnym głośniku. Kolejne narkotyki policjanci zabezpieczyli u 27-letniego mężczyzny, który dziwnie zachowywał się podczas interwencji publicznej. Za posiadanie środków odurzających odpowie także inny 27-latek z Ełku, który został zatrzymany podczas interwencji dotyczącej niewłaściwego parkowania.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podczas patrolu zatrzymali 32-latka, który miał przy sobie środki odurzające. Marihuana i amfetamina zostały znalezione w torebkach ukrytych w głośniku bezprzewodowym, który mężczyzna miał przy sobie. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci zabezpieczyli dodatkowo jeszcze 2 doniczki z roślinami konopi.

Do policyjnej celi trafił także zatrzymany 27-latek. Policjanci podczas sprawdzania pustostanów zauważyli mężczyznę, który na ich widok próbował coś ukryć. Okazało się, że mężczyzna ściska w dłoni torebkę foliową z marihuaną.

Odpowiedzialności za posiadanie narkotyków nie uniknie także inny 27-latek z Ełku. Mężczyzna został zatrzymany przez dzielnicowych. Policjanci interweniowali wobec niego, ponieważ niewłaściwie zaparkował samochód. W trakcie kontroli policjanci znaleźli w jego portfelu białe kryształki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że to mefedron.

Wszystkie zabezpieczone substancje zostaną poddane specjalistycznym badaniom, które mają potwierdzić, czy są to środki odurzające.

Zgodnie z ustawą za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(AKdN/TM)

Powrót na górę strony