Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Olsztyn: Policjanci z Olsztyna wygrali turniej rugby

Drużyna z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zajęła I miejsce w Turnieju Rugby, który odbył się podczas festynu "Dzień Ojca, Bezpieczne Wakacje i Sport". W zmaganiach wzięło udział sześć drużyn. Policjanci pokonali rywali i zdobyli puchar ufundowany przez Marszałka Województwa.

W minioną niedzielę (18.06.2017) nad jeziorem Ukiel odbył się festyn „Dzień Ojca, Bezpieczne Wakacje i Sport” zorganizowany przez Rugby Team Olsztyn. Inicjatorem imprezy był Henryk Pach - policjant z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Patronami honorowymi imprezy byli Marszałek Województwa Wamińsko-Mazurskiego, Prezydent Miasta Olsztyn, Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie oraz Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie.

Celem imprezy było połączenie zabawy i sportu z nauką podstawowych zasad bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji.

Podczas spotkania rozegrany został turniej rugby, w którym udział wzięło sześć drużyn. Wśród nich znalazł się zespół policjantów reprezentujących Komendę Miejską Policji w Olsztynie.

Po zaciętej walce olsztyńscy funkcjonariusze pokonali rywali i stanęli na najwyższym stopniu podium. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale a zwycięska drużyna dostała puchar ufundowany przez Marszałka Województwa.

(AB/TM)

  • Uczestnicy turnieju (fot. naszolsztyniak.pl) #1
  • Uczestnicy turnieju (fot. naszolsztyniak.pl) #2
Powrót na górę strony