Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Węgorzewo: 127 km/h w terenie zabudowanym, w miejscu zagrożonym, wskazanym przez mieszkańców! Kolejny kierujący pojazdem ukarany

Policjanci ruchu drogowego, w trakcie kolejnej kontroli miejsca zagrożonego, wskazanego przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, ujawnili kierowcę, który jadąc samochodem marki Volvo przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 77 km/h.

Wczoraj, około godziny 12.00 w miejscowości Dłużec gmina Węgorzewo, policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierującego samochodem marki Volvo, który jechał z nadmierną prędkością. Funkcjonariusze dokonali kontroli w miejscu, które zostało wskazane przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, jako miejsce zagrożone przekraczaniem prędkości przez kierujących samochodami. Miernik prędkości używany przez policjantów wskazał, że zbliżający się pojazd jedzie z prędkością 127 km/h.

20-letni mieszkaniec powiatu kętrzyńskiego za nieprzestrzeganie przepisów prawa  został ukarany mandatem w wysokości 400 złotych i 10 punktami karnymi. Policjanci zatrzymali mu również prawo jazdy.

gm/in

Powrót na górę strony