Kętrzyn: Policyjni siatkarze reprezentujący drużynę KWP w Olsztynie na drugim stopniu podium

W miniony piątek i sobotę w Giżycku rozegrany został II Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej MAZURY CUP 2017. Drużyna reprezentująca warmińsko – mazurska Policję po zaciętym meczu z drużyną Wicher Wilkasy zajęła drugie miejsce

W dniach 12-13 maja br. drużyna Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie wspierana przez Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów stanęła w szranki w II Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej „Mazury Cup 2017”, który został rozegrany w Giżycku. Do rywalizacji zgłosiło się 8 doświadczonych drużyn. Pierwszego dnia rozgrywki prowadzone były systemem „każdy z każdym”. Po zaciętych bojach policyjny team zakwalifikował się do ścisłego finału. Policjanci prowadzili wyrównaną walkę z drużyną Wichrowi Wilkasy. Dopiero po tie breaku, policjanci ulegli świetnie grającemu teamowi z Wilkas. Turniej stał na wysokim poziomie, a policjanci pokazali jak ważnym elementem codziennej służby jest sprawność fizyczna i kondycja. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.