Ełk: Policjantki zaśpiewały na koncercie charytatywnym - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ełk: Policjantki zaśpiewały na koncercie charytatywnym

Funkcjonariusze z Ełku uczestniczyli w imprezie charytatywnej zorganizowanej przez Stowarzyszenie Onkoludki. Policjantki zaśpiewały dwie piosenki i przygotowały na aukcję policyjny strój dla dziecka, który został wylicytowany za 700 złotych. Dochód z koncertu przekazany zostanie na pomoc dzieciom z chorobą nowotworową.

Policjantki wzięły udział w koncercie charytatywnym Dziecięce Marzenia zorganizowanym przez Stowarzyszenie Onkoludki, które działa na rzecz dzieci zmagającymi się z chorobami nowotworowymi. Policjantki z Ełku włączyły się w zbiórkę ponieważ dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rehabilitację dzieci po przebytej chorobie nowotworowej. Panie przygotowały specjalnie na tę okazję strój policjanta dla dziecka, który podczas aukcji wylicytowany został za 700 złotych. Ponieważ cel koncertu był szczytny, a dobrych chęci nie brakowało policjantki utworzyły „Zespół Jednego Dnia” i zaśpiewały aż dwie piosenki.

Na scenie swoje umiejętności wokalne prezentowali także strażacy, żołnierze polscy, amerykańscy, rumuńscy i brytyjscy, samorządowcy i ełccy sportowcy. Wszyscy w dobrych humorach i z uśmiechem na twarzach, ponieważ jest to dzień, kiedy każdy poprzez zabawę i zaangażowanie stara się jak najbardziej pomóc chorym dzieciom.

 

(akdn/rj)

Ładowanie odtwarzacza...