Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Iława: Poszukiwany zatrzymany z 40 paczkami nielegalnych papierosów. Twierdził, że znalazł je na ulicy

Iławscy policjanci zatrzymali kolejnego poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Tym razem 26-latka który ma do odbycia karę pozbawienia wolności za kradzież. Mężczyzna podczas zatrzymania posiadał przy sobie 40 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Twierdził, że znalazł je na ulicy.

Policjanci Komisariatu Policji w Suszu podczas patrolu miasta zauważyli znanego im 26–latka. Funkcjonariusze wiedzieli, że mężczyzna jest poszukiwany, ponieważ codziennie przed służbą zapoznają się z listą osób poszukiwanych z terenu powiatu iławskiego.

Mieszkańca gminy Susz poszukiwał sąd, który zasądził mu karę pozbawienia wolności za kradzieże. Policjanci zatrzymali mężczyznę. 26–latek twierdził, że wcale się nie ukrywał przed wymiarem sprawiedliwości, a jedynie od dłuższego czasu przebywał na terenie powiatu pomorskiego. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna posiada przy sobie 40 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Mieszkaniec gminy Susz powiedział, że znalazł je na ulicy i „sobie wziął”. 26-latek został już przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 8 miesięcy. Mężczyzna nie uniknie również odpowiedzialności za popełnione wykroczenie

(JK/TM)

Powrót na górę strony