Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Iława: "Dzielnicowy bliżej nas" - znając mieszkańców swojego miasta dzielnicowi w krótkim czasie odzyskali skradziony telefon

Godzina wystarczyła iławskim dzielnicowym, aby odzyskać skradziony telefon. Pokrzywdzony przyszedł do komendy i oświadczył, że skradziono mu telefon komórkowy, a moment kradzieży został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Dzielnicowi rozpoznali sprawcę i odzyskali skradziony przedmiot.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Iławie zostali poinformowani o kradzieży telefonu. Dzielnicowi mł. asp. Waldemar Olszewski wspólnie z asp. szt. Sławomirem Michalak przyjęli zawiadomienie o wykroczeniu oraz przesłuchali mężczyznę. Okazało się, że pokrzywdzony swój telefon pozostawił w otwartym samochodzie, który zaparkował przed jednym z iławskich budynków. Kiedy wrócił do auta telefonu już nie było. W związku z tym, że zgłaszający nie miał przy sobie dokumentacji od telefonu wrócił do domu po dokumenty, z którymi dostarczył zapis z kamer monitoringu, na którym prawdopodobnie zarejestrowany został moment kradzieży telefonu. Funkcjonariusze po przejrzeniu obrazu z kamery rozpoznali dobrze znanego im 54-latka. Dzielnicowi pojechali do jego miejsca zamieszkania jednak okazało się, że mężczyzna od dłuższego czasu już tam nie mieszka. Policjanci ustalili obecne miejsce przebywania 54-latka. Okazało się, że mieszkaniec Iławy posiadał przy sobie skradziony telefon, który oddał policjantowi. Mężczyzna za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem.

jk/in

  • Podejrzany o kradzież telefonu
    Podejrzany o kradzież telefonu

Film Kradzież telefonu

Opis filmu: Kradzież telefonu

Pobierz plik Kradzież telefonu (format mp4 - rozmiar 8.63 MB)

Powrót na górę strony