Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Mrągowo: Miało być romantycznie, a było i niebezpiecznie i niezgodnie z prawem

Policjanci interweniując kilkadziesiąt razy dziennie spotykają się co jakiś czas z nietypową interwencją. Potrafi ona zaskoczyć, zastanowić, a czasem wywołać uśmiech na twarzy. Bowiem pomysłowość ludzi nie zna granic. Tak też było i tym razem, gdy policjanci musieli interweniować wobec pary, która chciała obejrzeć gwiazdy z dachu budynku CKiT w Mrągowie. Niestety romantyczna noc zakończyła się twardym zejściem na ziemię z mandatem w ręku.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę (02.04.17r) przed godziną  02.00 nad ranem. Wtedy do Oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie, zadzwonił zaniepokojony mężczyzna. Zgłosił, że dwie osoby weszły po drabinie na dach budynku Centrum Kultury i Turystyki „Zodiak” w Mrągowie. Pod wskazany adres niezwłocznie pojechał patrol policji. Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili nietypowe zgłoszenie. Zastali tam kobietę i mężczyznę, którzy oświadczyli, że chcieli obejrzeć gwiazdy.

Niestety „nocni kaskaderzy” musieli opuścić nietypowy punkt widokowy. W konsekwencji zamiast romantycznej nocy „na pamiątkę” otrzymali już mniej romantyczne mandaty.

Dk/kw

Powrót na górę strony