Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Lidzbark Warmiński: Chwila nieuwagi doprowadziła do kolizji trzech samochodów

Zatrzymaniem prawa jazdy zakończyła się kolizja w Kraszewie spowodowana przez 18-letnią mieszkankę gminy Lidzbark Warmiński. Kierująca osobówką najpierw najechała na tył poprzedzającego ją auta, a następnie zderzyła się z samochodem jadącym z naprzeciwka. Na szczęście nikt nie odniósł w tym zdarzeniu poważnych obrażeń.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (24.03.17) około godz. 14:30 w Kraszewo na droga rajowej nr 51. Policjanci lidzbarskiego ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce, wstępnie ustalili, że kierująca volkswagenem golfem, nie zachowała bezpiecznej odległości między pojazdami i najechała na tył poprzedzającego ją volkswagena passata. W wyniku uderzenia golf przesunął się na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącą z naprzeciwka skodą octavią.

  • Uszkodzone pojazdy #1
    Uszkodzone pojazdy #1
  • Uszkodzone pojazdy #2
    Uszkodzone pojazdy #2
  • Uszkodzone pojazdy #3
    Uszkodzone pojazdy #3

Uczestnikom zdarzenia na szczęście nic się nie stało. Z pozoru niegroźnie wyglądająca kolizja doprowadziła jednak do uszkodzenia trzech samochodów. Pracujący na miejscu policjanci ruchu drogowego za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym zatrzymali 18-latce prawo jazdy. Funkcjonariusze zatrzymali również dowody rejestracyjne uszkodzonych pojazdów. Utrudnienia w ruchu drogowym w miejscu zdarzenia trwały przez ponad dwie godziny.

(MK/TM)

 

Powrót na górę strony