Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pisz: Dzielnicowy znalazł narkotyki, które schowane były w pralce

Dzielnicowy z Pisza, wraz z innym policjantem, interweniowali w jednym z mieszkań, gdzie miała miejsce awantura domowa. Funkcjonariusze ustalili, że pomiędzy matką, a jej synem doszło do kłótni. Powodem było to, że syn całymi dniami nic nie robi i ma pretensje do matki. 24-latek przed przybyciem patrolu ukrył w mieszkaniu słoik z marihuaną. Okazało się, że narkotyki schował w pralce. Mężczyzna został zatrzymany. Grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

W środę (22.03.2017) roku dzielnicowy, wraz z innym policjantem, interweniowali w jednym z piskich mieszkań, gdzie miała miejsce awantura domowa. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że chwilę wcześniej doszło do kłótni pomiędzy matką, a jej 24-letnim synem. Kobieta zarzucała synowi, że ten całymi dniami nic nie robi i ma jeszcze do niej pretensje, że w lodówce nie ma nic dobrego do jedzenia.

W trakcie rozmowy z domownikami dzielnicowy ustalił też, że 24-latek chwilę wcześniej ukrył gdzieś w mieszkaniu słoik z marihuaną. Matka dokładnie sprawdziła różne miejsca, ale nic nie znalazła. W tym czasie jej syn przebywał w łazience.

Po jego wyjściu matka sprawdziła również to pomieszczenie, ale bez rezultatu. Dzielnicowy zasugerował kobiecie, aby przejrzała jeszcze rzeczy w pralce. Jak się okazało to właśnie tam 24-latek ukrył narkotyki. Wysypał je ze słoika i zwinął w bluzkę matki.

Mężczyzna przyznał się, że znalezione środki odurzające należą do niego. Dodał, że latem wyhodował kilka krzaków konopii indyjskich w pobliskich zaroślach, aby mieć marihuanę na własny użytek.

Policyjny patrol zabezpieczył ponad 16 gram środków odurzających. Wstępne badanie testerem wykazało, że jest to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

 

(as/rj)

 

Powrót na górę strony